PODZIĘKOWANIE 

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy przekazali 1 procent podatku na rzecz Maciusia i Piotrusia oraz ułatwili dotarcie Apelu o pomoc dla naszych dzieci do jak największej liczby osób.

 Dziękujemy: rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz wszystkim Państwu, którym leży na sercu los naszych dzieci. Dzięki Waszemu wsparciu materialnemu, duchowemu oraz modlitwie mamy siłę i możliwości do dalszej walki o zdrowie naszych ukochanych synków. 

 

Podziękowania należą się również naszym pracodawcom i współpracownikom, którzy pozwalają nam tak regulować godziny pracy, abyśmy w niczym nie zaniedbali naszych dzieci.

 W geście tym wyrażacie fakt, że nie jest Wam obojętne nasze zmaganie się z chorobą dzieci i że rozumiecie nasz trud. Bardzo za to dziękujemy… 

 

Ogromne podziękowania kierujemy także do wszystkich rehabilitantów i terapeutów, którzy na co dzień pracują z Maciusiem i Piotrusiem, przede wszystkim w Ośrodku Adaptacyjnym dla Dzieci Niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej oraz na zajęciach z Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Wasze wsparcie rozwoju naszych dzieci jest dla nas wartością bezcenną. Dzięki Wam świat dla naszych pociech staje się coraz bardziej ciekawy, a my możemy cieszyć się z postępów podnoszących 

sprawność ruchową i umysłową naszych chłopców. 

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami… 

 

Serdecznie dziękujemy za każde Państwa wsparcie,

 dzięki Wam Maciuś i Piotruś mają szanse na lepszą przyszłość !

 

Prosimy pamiętajcie o naszych bliźniakach przy rozliczeniu podatkowym. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się osiągnąć nasz najważniejszy cel - pierwsze kroki naszych synów.

Dziękujemy... 

Rodzice